Perfect MamaTens


Stymulator Perfect Mama Tens to urządzenie generujące prądy TENS, którego przeznaczeniem jest uśmierzenie bólu występującego podczas porodu. Za pomocą tego stymulatora rodząca sama w pełni kontroluje swój ból. Jest to urządzenie zupełnie bezpieczne, zarówno dla niej jak i dziecka.

Zalety i cechy metody TENS:
- zupełnie naturalna, niefarmakologiczna, bezpieczna oraz efektywna metoda uśmierzania bólu porodowego
- łatwa w użyciu, można ją stosować w domu
- skraca czas porodu
- brak działań niepożądanych
- możliwość stosowania z innymi środkami znieczulającymi
- metoda powszechnie stosowana w wielu krajach Europy Zachodniej

Szczegółowe informacje dotyczące metody Tens znajdują się w zakładce Informacje dla Mam.

Funkcje urządzenia:

Wygodna stymulacja
Delikatna stymulacja z 50 poziomami intensywności w programie A i B oraz 60 poziomami w programie C maksymalizuje poziom komfortu.
- 3 programy
Specjalnie zaprojektowany, aby przeciwdziałać bólom porodowym na każdym etapie. Zintegrowany przycisk Boost zapewnia dodatkowe łagodzenie bólu podczas skurczów.
- Duży podświetlany ekran
Sprawia, że ekran jest czytelny w każdych warunkach, a także wyraźnie pokazuje używany aktualnie program i jego intensywność.
- Duże elektrody
Prostokątne elektrody ze zintegrowanymi kablami zapewniają stymulację odpowiednich segmentów rdzenia kręgowych oraz zachowanie higieny.
- Wykrywanie otwartego obwodu
Jeżeli elektrody ulegną poluzowaniu, intensywność powraca do zera. Zero będzie migać na ekranie, dopóki nie zostanie przywrócone połączenie.
- Blokada przycisków
Umożliwia użytkownikowi ręczne zablokowanie przycisków sterujących, aby zapobiec przypadkowym zmianom ustawień.
- Klips do paska i pasek na szyję
Klips do paska i pasek na szyję umożliwiają przymocowanie urządzenia do ubrania lub zawieszenia na szyi; pasek na szyję posiada funkcję szybkiego odłączania dzięki czemu zapewnia bezpieczeństwo w razie pociągnięcia.

Stymulator porodowy Perfect Mama Tens został stworzony z myślą o przyszłych mamach i jest powszechnie stosowany w wielu krajach Europy Zachodniej. Jest to urządzenie zupełnie bezpieczne, zarówno dla matki jak i dziecka. Przez 30 lat stosowania stymulatora TENS nie odnotowano żadnych skutków ubocznych.

W skład zestawu wchodzą:
- Urządzenie Perfect Mama Tens
- 4 Elektrody 5x10 cm
- 2 x 1,5 V Baterie AA
- Etui
- Odpinana linka do noszenia na szyi
- Instrukcja obsługi